Kanojo wo Mamoru 51 no Houhou

11. martā pasauli satricināja ziņa,  ka   Japānā ir notikusi pēdējā gadsimta stiprākā zemestrīce. Tūkstošiem bojāgājušo, bezvēsts pazudušo, milzu zaudējumi tautsaimniecībai un ekonomikai, vēl vairāk šausmu slēpj cietušo cilvēku personīgā pieredze, šajā katastrofā.

Masu mēdiji un līdz ar viņiem visa pārējā pasaule vēl aizvien nespēj aptver notikušā apmērus un to ietekmi. Visticamāk, starp mums nav cilvēku, kas ir atradušies un pārdzīvojuši šādu situāciju tāpēc, mums neizprast , ko jūt Japānas tauta . Mēs varam sniegt tikai savu atbalstu, ko es arī aicinu darīt cilvēku vēlmju un spēju robežās. Kaut vai noskatieties youtubes video, ja autors ir apņēmies ziedot naudu, par noteiktu skatījumu skaitu.

Es piedāvāju, jums izlasīt mangu, kas attaino līdzīgu situāciju, un cilvēkus tajā.

Alive !

   
Manuprāt, katrs cilvēks kādā zināmā laika periodā ir domājis par nāvi , un ko viņš vēlas sasniegt līdz tam brīdim .  Lielākajai sabiedrības daļai par mierinājumu nenovēršamajam galam ir tas, ka viņiem nav ne mazākās idejas kad tas pienāks, un kā pienāks . Tādejādi ļaujot domāt, ka personai izdosies nodzīvot vēl daudzus laimīgus gadus .  Tomēr pastāv sabiedrības daļa kuri diemžēl uzzina savus nāves brīdi , tie ir ar nāvi nosodītie . 

Deadman Wonderland

5533_130567.jpgdw_v01c03_170.jpgdw_v02c06_047.jpg 

Ja Latvijas (un citu valstu) cietumos būtu tādi paši noteikumi kā Deadman Wonderland, tad par to pilnumu nevajadzētu sūdzēties, nevajadzētu celt jaunus cietumu kompleksus, pietiktu  ar vienu pašu uz visu valsti.

Dogs.

05.jpg02-032.jpg 36.jpg012.jpg

Dogs Kastro ir pensijā, lai dzīvo Kastro! Beidzot pasaule ir piedzīvojusi dienu, kad Fidels Kastro vairs nepārvalda Kubu, lai gan mani un daļu no pasaules iedzīvotājiem tas vairs īpaši neuztrauc. Tomēr jāapsveic viņu ar šo varonīgo lēmumu, kurš gan nedos Kubas tautai pārāk lielu, jūtamu labumu, izņemot Kasto mazo brāli, kas beidzot ir ticis pie varas grožiem, un pārīti korumpētu ierēdņu. Diemžēl viss augstāk rakstītais neattiecas uz mangu Dogs, lai gan tās varoņi ir pietiekoši spējīgi, lai varētu vadīt kādu nelielu revolūciju, vai vismaz sarīkot kādu teroraktu.