Vasaras sezonas apskats

Laiks arī gada karstākās sezonas (vismaz temperatūras ziņā) apskatam. Mazliet pārsteidza, ka šosezon nav tik daudz skatāmā materiāla, bet toties tas šķiet daudzpusīgāks un katrs noteikti sev atradīs kādu vasaras favorītu. Šoreiz mūsu parastajam autoru kolektīvam Maitenieks, jurc, Evucis un Dzonis pievienojas arī OL – liels paldies par atsaucību.

2010.gada pavasara sezonas apskats

Pavasara sezona jau rit pilnā sparā. Kā visi būsiet pamanījuši tās piedāvājums ir ļoti plašs gan tematikas, gan izpildījuma ziņā. Manuprāt, katram animes cienītājam atradīsies kāds jauns stāsts, kam sekot līdzi. Mēs atkal apvienojamies un piedāvājam savu ieskatu. Bet kura ir Tava mīļākā anime šosezon?

Literatūras meitene


Touko ir gadu vecāka par Konohu. Meitenei literatūra patīk tik ļoti, ka viņa apēd to, ko izlasa. Tā kā Konoha kļūst par šīs dīvainības aculiecinieku, Touko piespiež puisi iesaistītais skolas literatūras klubā.

Mouryou no Hako


Kusumoto Yoriko nav no tiem populārākajiem cilvēkiem, skolā meitenei praktiski nav neviena drauga, jo visi viņu uzskata par savadbīgu. Yoriko gan tas īpaši nerūp, līdz kādu dienu viņa iegūst jaunu draugu Kanako, bet diemžēl šai draudzībai nav lemts ilgs mūžs, jo Kanako cieš traģiskā nelaimes gadījumā. Vai tomēr tas bija slepkavības mēģinājums?

Ziemas sezonas apskats

Šoreiz ar tādu lielāku aizkavēšanos ir klāt arī 2010.gada ziemas sezonas apskats, pie kā daļēji vainojams Katanagatari, kura pirmā sērija tika izlaista tikai 26.datumā. Bet nu patiesībā jau jāsaka – slinkum, slinkum, laid mani vaļā. Nākamsezon labošos.

Mūsu parastajam rakstītāju kolektīvam – Maitenieks, jurc un Evucis – pievienojas arī Dzonis. Ja kādam citam ir vēlme piedalīties nākamsezon, droši piesakieties, priecāsimies par katru viedokli.

Aoi Bungaku


Par ko izaug cilvēks, kas kopš bērnības ticis dažādos veidos pazemots savā ģimenē, vai viņam jebkad izdoas realizēt sevi, savus sapņus un būt laimīgam, ar dzīvi apmierinātam cilvēkam? Vai mīlestība vienmēr ir tikai gaiša, ar pozitīvu ietekmi? Ko katrs no mums ir (vai nav) gatavs darīt īstas draudzības vārdā? Šie ir tikai pāris jautājumi, uz kuriem atbildes varēsiet rast, noskatoties Aoi Bungaku.

Brīnumu vilciens


Eksistē tāda pilsētas leģenda, ka kaut kur Tokijas metro kursē īpašs vilciens, kurā iekāpt var tikai satrauktas vai problēmu nomāktas sievietes. Tas ir pazīstams kā Brīnumu vilciens. Vai arī Tu iemīlēsies kādā no vilciena stacijām?

Umineko no Naku Koro ni


Jautājums ir tikai viens – vai maģija un burves eksistē vai arī tās ir muļķības?

Lielākā daļa Ushiromiya ģimenes pārstāvju ierodas Rokkenjimas salā, kā jau katru gadu, lai apspriestu konkrētā brīža finansiālo situāciju katram no potenciālajiem mantiniekiem. Tā kā ģimenes galva Kinzo nav pie tās labākās veselības, šogad tiks lemts arī par mantojumu un tā sadali. Bet vai tas var notikt mierīgā ceļā, ja katrs priekš sevis grib vairāk?

Sora no Manimani


Saku Ooyagi atgriežas savā dzimtajā pilsētā pēc 7 gadu prombūtnes. Jau pavisam drīz viņš satiek savu bērnības draudzeni Mihoshi jeb Mii-chan. Bet tā nav no tām priecīgākajām atkalredzēšanām. Kāpēc? Tādēļ, ka pēdējā kopīgā atmiņa ir par to, kā Mihoshi nokrīt no koka, bet Saku meiteni izglābj. Jebkurā gadījumā Mihoshi ir apņēmības pilna abu attiecības uzlabot un piespiež puisi pievienoties viņas dibinātajam astronomijas klubam.