Blade & Soul: izrauts no MMO

Masīvs sveiciens visiem!

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts video apskats anime seriālam Blade & Soul, kurš veidots pēc tikpat leģendāras spēles motīviem. Kas tad galu galā ir sanācis studijas GONZO darboņiem, uzzināsiet pāris minūtēs.
http://vimeo.com/111313336

Osamu Tezuka – anime pamatlicējs

Reizēm runājot ar citiem anime mīļiem un apspriežot to vai citu darbu, man sanāk pieminēt cilvēku vārdā Osamu Tezuka un šeit seko labākais. Neviens nezina, kas tas ir,  un manā skatījumā, ikvienam būtu jāzina vienu no anime celmlaužiem. Cilvēks, kas praktiski radījis to anime, kuru mēs šodien zinām.

Mushrambo (TV)

Sāksim ar to – kāpēc norādu virsrakstā TV, jo eksistē OVA, ko neesmu redzējis, bet gan TV versiju, kas iznākusi 2000 gadā.

Gribu brīdināt: šis “raksts” ir nostaļģijas vadīts. Pieļauju iespēju, ka kāds bērnībā to ir redzējis, jo praktiski vienlaicīgi gāja ar Pokemoniem, Digimoniem un citiem radījumiem, bet savā ziņā tomēr spēja būt inteliģentāks.

Trigun: Badlands rumble

Lēnām no muguras piezogas Jaunais gads, un neviļus mēs sākam pārskatīt, ko esam paveikuši pēdējā gada laikā, atceramies daudz un dažādu notikumu, kuri bijuši viens par otru labāki vai pretēji.

Bet pēkšņi, pērkot šampanieti priekš jaunā gada satiekam sen neredzētu draugu, mums neviļus atplaukst vecas atmiņas, par tiem laikiem, kad šķita, ka visa pasaule pieder mums, tikai problēma – tas bija vairākus gadus atpakaļ.

Tā, lūk, sagadījies, ka MadHouse studijas darboņi, nolēma atsaukt mūsu galvās tos vecos labos laikus, kad bijām jauni un ne tik tālajā 2010 gadā pasaulē parādījās Trigun: Badlands rumble.

Final Fantasy 7: Advent Children

Sveicināti, visi dārgie lasītāji!

Sākšu ar skaistu slavinājumu, lai dzīvo Animeblog.lv, novēlu visiem jaukus Ziemassvētkus un gaišu prātu.

Eksistē skaists vārds – utopija, ar to tiek raksturota ideāla pasaule, bet, kas notiek, ja pasaule kļūst sabrukusi un tikai personāži ir perfektās pasaules pārpalikums. Kāda aina tad paveras un ko varam sagaidīt, it īpaši ja darbs veidots pēc spēles, Jūsu uzmanībai Final Fantasy 7: Advent Children.