Outbreak company: Moe iebrucejs.

Kas notiktu, ja kādā saulainā dienā, kaut kur Japānas mežos atrastu bedri. Bet bedrē portālu. Portālu kurš ved uz citu pasauli. Pasauli ar plašām, sulīgi zaļām pļavām un lēzeniem pakalniem, kuri ietver pilis.  Pilis ar milzu torņiem, un baltām sienām. Pilis kuras apskauj pilsētas, kurās mitinās elfi un rūķi. Pilsētas kurās mitinās puselfi un burvji. Pilsētās kuru vidū slejās pilis. Pilis kā nepārvarami cietokšņi. Pilnas ar bruņiniekiem, kuri gatavi atdot dzīvību par savu imperatori.  Imperatori kuru ieskauj bruņinieki, kurus ieskauj pils sienas, kuras ieskauj pilsētas, kuras ieskauj pļavas ar pakalniem un mežiem, kurus ieskauj kalni. Kalni ar uguni dvesošiem, nikniem pūķiem, kurus ik pa laikam cenšas savaldīt pūķu dīdītāji.

 

Kas notiktu?

oc4

Log Horizon, jeb šis nav SAO

Ir dzirdēti, lasīti daudz dažādu viedokļu, kāpēc SAO tika sabojāts, cik ļoti tika izvarots stāsts, un cik lielā līmenī sakropļota sākotnējā  ideja. Bet fakts ir tāds, SAO  no diezgan labas animes, ar labu, salīdzinoši sulīgu, aktuālu vadlīniju, interesantiem varoņiem, un negaidītiem pavērsieniem, tika nolaista pa burbuli un padarīta par vēl vienu romantika/komēdija/drāma/slice of life/school life. Man gan nekas personīgi nav pret šiem žanriem. Un ja uz SAO skatās ka uz šo žanru pārstāvi, tad to var saukt par labu. Bet SAO nav  šo žanru pārstāvis, un tam par tādu nevajadzēja kļūt.

Protams attiecīgi arī reaģēja animes pasaule. Nokļūstot visās iespējamajās galējībās. Vieni noliedza problēmu,  sak’ šī esot viena no visu laiku labākajām animem, kliedzot, sparīgi aizstāvot savu taisnību – SAO nenomainīja savu stilistiku pusceļā. Un otra galējībā esošie kuri bļāva, SAO ir izracis bedri sev(lai gan tagad mēs zinām ka gaidāms turpinājums)  , un visiem nākamajiem šoviem, kuri centīsies iejusties “ieslodzīts spēlē ” stilistikā.

Lai nu kā akmeņi lidoja visos dārziņos līdz brīdim kad debates par stilistikas kropļojumu pārtrauca Log Horizon.

lh1

FLCL, jeb kad puikas kļus par vīriešiem.

Nezinu kādu iemeslu dēļ nolēmu rakstīt par FlCl. Izdomāju nosaukumu rakstam. Un sāku rakstīt… KO PIE VELNA LAI RAKSTA? Šobrīd esmu iespiests, starp tik daudzām lietām par šīm sešām sērijām, par kurām gribētu uzrakstīt. Un skarbo patiesību – tas ir gandrīz neiespējami. Gluži kā jebkas, kas saistās ar Furri Kurri. Lai nu kā mēģināts nav zaudēts. Tātad FLCL:

http://youtu.be/_5RATRbQa2k

Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai.

Katra animes-mīļa dzīve pienāk TAS brīdis. Tās sērijas, vai filmas, par kurām ir grūti pateikt kādas tās bija. Bet tajās ir kas tāds… Īpašība, sajūta kura tās novieto uz sava, īpaša plauktiņā. Tai brīdī kad skan pēdējās sērijas nobeiguma toņi, kļūst skaidrs, tavā sirdī, dvēselē, prātā ir izveidojies caurums. Dziļš smeldzīgs tukšums.

ore1

Nazo no Kanojo X jeb Mysterious Girlfriend X.

Hmm… Noslēpumainā draudzene X… Pirmā lieta, ko vēlos pateikt par šo animācijas gabalu, ir SIEKALAS. Un to tajā ir daudz. Siekalu tajā ir tik daudz,  visticamāk, ka jebkurš cilvēks, kurš jebko ir dzirdējis par šo animi, nosauks tieši siekalas kā pirmo lietu, kas iešaujas prātā, izdzirdot šo nosaukumu.

Tātad, brīdinājums nr.1, šis raksts satur lielākus un mazākus spoilerus. Brīdinājums nr.2, šis ir mans pirmais raksts – esiet saudzīgi…

horriblesubs-mysterious-girlfriend-x-01-1080p-mkv_snapshot_05-48_2012-04-11_00-37-28