Mob Psycho 100

 

02 Screenshot_20170131-081437Viena no labākajām 2016. gada anime neapšaubāmi bija Mob Psycho 100. Teiktu, ka pat vislabākā, bet negribas uzprasīties uz kāda #rembestgirl vai #yuuribestboy kvēlo pretreakciju. (Starp citu, Viktors ir tik daudzreiz labāks puika par Yuuri, bet par to citreiz.) Mob Psycho ir ne tikai lielisks stāsts un pievilcīgi tēli – arī animācija ir izcila, pat ja tā dažbrīd ietur oriģinālajam komiksam atbilstošu “nemākulīguma” stilu.

Šo autoru, ONE, mēs jau 2015.gada beigās iepazinām ar One Punch Man, kas arī izpelnījās ļoti pozitīvas skatītāju atsauksmes. OPM un Mob Psycho kopsaucējs varētu būt sirdslietas atrašana un sava veida anti-elitisms, kas pats par sevi jau piedod visai svaigu garšu, jo neskaitāmi daudz anime tieši tiekšanās būt stiprākajam un pārākam par visiem ir galvenais dzinējspeks.

How to Cosplay 101 – Otrs skatījums

Ja esat bijuši uz Unicon vai kādu citu cosplay pasākumu, būsiet ievērojuši daudz foršu un draudzīgu apmeklētāju, ar kuriem var parunāt, padiskutēt vai apmainīties ar idejām par visadažādākajām tēmām, kopā baudīt pasākumu, vai vienkārši labi pavadīt laiku ar cilvēkiem, kam ir līdzīgas intereses. Bet tas nav vienīgais. Nereti gadās arī sastapties arī ar indivīdiem, ko prasās kādā klusākā stūrī sakapāt, kā minimums kubikcentimetru, mazos gabaliņos kuru viedoklītī nav vērts klausīties. Tad nu tapa lēmums padalīties ar dažiem priekšlikumiem gan topošajiem, kospleieriem, gan jebkuram, kas gribētu kaut reizi to pamēģināt, bez nodoma ar to ilgstoši nodarboties.