Tokyo Ghoul √A

71777lSižets: Notikumi turpina norisināties mūsdienu Tokijā, kur lielākais ghoulu grupējums dod prettriecienu cilvēcei ar viņu jaunāko ieroci Kaneki Ken, pa pusei cilvēku, pa pusei ghoulu. Miesas kāru briesmoni, kurš noliedz savu būtību.

Sērijas: 12 (sērijas garums 24 min.)
Gads: 2015
Žanrs: Action, Mystery, Drama, Horror, Supernatural, Psychological, Seinen
Info: MAL

Tokyo Ghoul

Tokyo-Ghoul-tokyo-ghoul-37359385-2048-1500Sižets: Tumša, spocīga fantāzija, kura norisinās Tokijas iekšienē. Pilsēta ir sadalīta vairākos sektorus, kurus apdzīvo cilvēki un tie, no kuriem viņi baidās “ghouls”. Tā saucamie briesmoņi barojas no cilvēku miesas un viņu apetīte ir neapturama, vienīgais no kā viņi vēl var pārtikt ir kafija.  Cilvēku ēdiens viņiem ir bezgaršīgs un izraisa vemšanu, un sliktu pašsajūtu.
Stāsts par zēnu, kura dzīve izmainījās uz visiem laikiem, kad viņš kļuva par “ghoul”, kuram ir viena sarkana acs. Kā vēsta leģenda, viņam jābūt kā ziņnesim, kurš ir visstiprākais no visiem.

Sērijas: 12
(24 min. sērija)
Gads: 2014
Žanrs: Action, Mystery, Drama, Horror, Supernatural, Psychological
Info: MAL

Pupa

Sižets: Stāsts par brāli un māsu, kuri auguši grūtos apstākļos, kā bāreņi, vecākiem izšķiroties, tēva agresijas dēļ.
Kad viņu tēvu atlaida no darba viņš savas dusmas un naidu izgāza pār savu sievu un bērniem, sitot tos nepārtraukti.

Kādu dienu mazā māsiņa Yume dodoties mājās no skolas satiek dīvainu sievieti, kas viņai liek pasteigties mājup, izvairoties no dīvainiem sarkaniem taureņiem. Bet bija jau par vēlu, meitene tika inficēta un pārvērtās par briesmoni, kurš pārtiek no cilvēku un dzīvnieku miesas. Šie insekti ir Pupas vīrusa pārnēsātāji, kas liek cilvēku ķermenim neatgriezeniski izmainīties. Utsutsu atrodot Yume briesmoņa formā un tiek inficēts ar šo vīrusu, tikai, simptomi ir savādāki. Viņa ķermenis iegūst nemirstību, spēju atjaunot šūnas un zaudētās ķermeņa daļas. Kā rezultātā Utsutsu ir gatavs ziedot sevi un izturēt tās sāpes, lai viņa dārgā māsa neslepkavotu cilvēkus, bet gan ēstu viņa ķermeni.

Sērijas: 12
4 min. gara epizode
Gads: 2014
Žanrs: Fantasy, Horror, Shounen, Psychological
Info: MAL

Romantica Clock

Sižēts: Trīs epizodes, kuras tika raidītas japāņu bērnu rītā Oha Suta. Stāsts par brāli (Aoi) un māsu (Akane), dvīņiem. Kaut arī viņi ir dvīņi, viņiem nav nekā kopīga un lielāko daļu laika pavada strīdoties.  Sēriju beigās liek manīt par to, ka viņu attiecības sāk uzlaboties pamazām.
Akane: 14 gadus veca meitene, skaista un dzīvespriecīga.
Aoi: Viņas vecākais dvīņu brālis, dzīvniekmīlis un ļoti gudrs.

Sēriju skaits: 3
1 min. gara epizode
Gads: 2014
Žanrs: Shoujo
Info: MAL

Humble Japanese Bundle

Sveicināti, ak jaukie cilvēki. Ir pienākusi tā diena, kad mums tiek piedāvāts iegādāties Japānas spēļu paku. Šī spēļu paka satur septiņas spēles. Par kurām nedaudz aprakstīšu un sniegšu nelielu informāciju. No šī brīža Jums vēl ir palikušas aptuveni piecas dienas, lai iegādātos viņu. Par samērā pieticīgu summu – 49.99/11.49 eur. Adrese uz veikalu.
Kāpēc vispār ir šādas atlaides? Tāpēc, ka tieši tagad uz 15-17 datumiem Japānā norisinās vasaras “Comiket” pasākums, ironiski, reizē ar Rīgas svētkiem. Varat ielūkoties “Steam”, kur arī ir atrodamas lielas atlaides uz šāda veida spēlēm.

Šī paka satur šādas spēles-

  • Unholy Heights
  • One Way Heroics
  • GIGANTIC ARMY
  • Ys Origin
  • Mitsurugi Kamui Hikae
  • PixelJunk Shooter
  • Astebreed