Mob Psycho 100

 

02 Screenshot_20170131-081437Viena no labākajām 2016. gada anime neapšaubāmi bija Mob Psycho 100. Teiktu, ka pat vislabākā, bet negribas uzprasīties uz kāda #rembestgirl vai #yuuribestboy kvēlo pretreakciju. (Starp citu, Viktors ir tik daudzreiz labāks puika par Yuuri, bet par to citreiz.) Mob Psycho ir ne tikai lielisks stāsts un pievilcīgi tēli – arī animācija ir izcila, pat ja tā dažbrīd ietur oriģinālajam komiksam atbilstošu “nemākulīguma” stilu.

Šo autoru, ONE, mēs jau 2015.gada beigās iepazinām ar One Punch Man, kas arī izpelnījās ļoti pozitīvas skatītāju atsauksmes. OPM un Mob Psycho kopsaucējs varētu būt sirdslietas atrašana un sava veida anti-elitisms, kas pats par sevi jau piedod visai svaigu garšu, jo neskaitāmi daudz anime tieši tiekšanās būt stiprākajam un pārākam par visiem ir galvenais dzinējspeks.

How to Cosplay 101 – Otrs skatījums

Ja esat bijuši uz Unicon vai kādu citu cosplay pasākumu, būsiet ievērojuši daudz foršu un draudzīgu apmeklētāju, ar kuriem var parunāt, padiskutēt vai apmainīties ar idejām par visadažādākajām tēmām, kopā baudīt pasākumu, vai vienkārši labi pavadīt laiku ar cilvēkiem, kam ir līdzīgas intereses. Bet tas nav vienīgais. Nereti gadās arī sastapties arī ar indivīdiem, ko prasās kādā klusākā stūrī sakapāt, kā minimums kubikcentimetru, mazos gabaliņos kuru viedoklītī nav vērts klausīties. Tad nu tapa lēmums padalīties ar dažiem priekšlikumiem gan topošajiem, kospleieriem, gan jebkuram, kas gribētu kaut reizi to pamēģināt, bez nodoma ar to ilgstoši nodarboties.

Vai garāks ir labāks? Plastic Nee – San

 
  Ikdienā, pārsvarā, apspriežam visas lielās, 10 reizes redzētās un episkās animes, otrajā plānā parasti atstājot tieši šīs īsās, un ne vienmēr sliktākās animes. Ja mērķis ir sevi izklaidēt pie ārsta vai skolā, pusdienojot, guļot gultā vai klausoties cilvēku stāstos par to kā Sword Art Online ir pasaules labākā anime, tad šī rakstu sērija būs tieši tev.

Top 10 Anime Swordsman

12

Vairogs, restes, kalns un pat dievi nespēj apturēt šos karotājus.(karotāji -šajā gadījumā swordsman, mums vajadzētu izdomāt labāku vārdu latviešu valodā)

Untitled
Viņi ir stipri, ātri un nezina ko nozīmē padoties, tāpēc, ja tomēr gadās viņus satikt, labāk nešķērso tiem ceļu. Desmitnieku sagatavoju pēc saviem priekšstatiem un prasībām. Izdomāju liekvārdībā nepalaisties, tāpēc par katru paukotāju sniedzu tikai nelielu aprakstu. Ja neredzi šeit savus favorītus pastāsti par tiem komentāros.
Šis raksts var saturēt spoilerus!

“Hamatora” un “Re: Hamatora”

20140223111516!Hamatora_The_Animation_Promotional_Image61849030ff063efbe3db1967e784cca81403722479_full

Sižets:  Minimum ir, pagaidām, neizskaidrota parādība, kas parādās ļoti reti. Tā cilvēkam dod superspējas un šos ar superspējām apdāvinātos cilvēkus sauc par Minimum Holder.

Notikumi norisinās Japānas pilsētā Jokohamā (Yokohama), kur Nice un Murasaki darbojas kā privātdetektīvu duo Hamatora. Viņi nodarbojas ar dažādiem darbiņiem, kas, diemžēl, nenes lielus ienākumus. Vairākās lietās, ko Hamatora izmeklē, vainīgais izrādās Minimum Holder un detektīvu duo sāk saprast, ka visas šīs lietas ir savā starpā saistītas.

Sērijas:  12 + 12 (24 min)
Gads:  2014
Žanrs:  Comedy, Mystery, Shounen, Super Power
Info: MAL S1 un S2

Great Teacher Onizuka (GTO)

3563_great_teacher_onizuka

Sižets: Eikichi Onizuka, izbijis baikeru bandas līderis, ir nolēmis uzsākt jaunu dzīvi. Viņa sapnis ir kļūt par skolotāju, bet puisim nav ne jausmas, kādi pārbaudījumi viņu sagaida.

Sērijas: 43 (25 min. sērija)
Gads: 1999/2000
Žanrs: Comedy, Drama, School, Shounen, Slice of Life
Info: MAL

Accel World

9873

Sižets: Lūk Jums tipiskais japāņu anime varonis ar netipisku izskatu Haruyuki Arita un tipiskais anime harēms. Īsais un apaļīgais Arita-kun ir kautrīgs, neveikls skolnieks, kas ikdienā tiek izsmiets un apcelts. Vienīgā vieta, kur viņš rod mieru ir VR (virtuālās realitātes) spēles un pat tur viņa varonis ir cūka, burtiski – mazs, apaļīgs, rozā rukšelis. Bet (protams) viņa dzīve strauji mainās, kad skolas populārākā meitene uzaicina viņu uz pusdienām, kuru laikā iepazīstina mazo Aritu ar VR programmu – Brain Burst.

Sērijas: 24 (24 min)
Gads: 2012
Žanrs: Action, Comedy, Romance, School, Sci-Fi, Shounen
Info: MAL

Tokyo Ghoul √A

71777lSižets: Notikumi turpina norisināties mūsdienu Tokijā, kur lielākais ghoulu grupējums dod prettriecienu cilvēcei ar viņu jaunāko ieroci Kaneki Ken, pa pusei cilvēku, pa pusei ghoulu. Miesas kāru briesmoni, kurš noliedz savu būtību.

Sērijas: 12 (sērijas garums 24 min.)
Gads: 2015
Žanrs: Action, Mystery, Drama, Horror, Supernatural, Psychological, Seinen
Info: MAL

Blade & Soul: izrauts no MMO

Masīvs sveiciens visiem!

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts video apskats anime seriālam Blade & Soul, kurš veidots pēc tikpat leģendāras spēles motīviem. Kas tad galu galā ir sanācis studijas GONZO darboņiem, uzzināsiet pāris minūtēs.
http://vimeo.com/111313336