Humble Japanese Bundle

Sveicināti, ak jaukie cilvēki. Ir pienākusi tā diena, kad mums tiek piedāvāts iegādāties Japānas spēļu paku. Šī spēļu paka satur septiņas spēles. Par kurām nedaudz aprakstīšu un sniegšu nelielu informāciju. No šī brīža Jums vēl ir palikušas aptuveni piecas dienas, lai iegādātos viņu. Par samērā pieticīgu summu – 49.99/11.49 eur. Adrese uz veikalu.
Kāpēc vispār ir šādas atlaides? Tāpēc, ka tieši tagad uz 15-17 datumiem Japānā norisinās vasaras “Comiket” pasākums, ironiski, reizē ar Rīgas svētkiem. Varat ielūkoties “Steam”, kur arī ir atrodamas lielas atlaides uz šāda veida spēlēm.

Šī paka satur šādas spēles-

  • Unholy Heights
  • One Way Heroics
  • GIGANTIC ARMY
  • Ys Origin
  • Mitsurugi Kamui Hikae
  • PixelJunk Shooter
  • Astebreed

Recettear: An Item Shop’s Tale


Šoreiz stāsts būs par Japānā, neatkarīgu izstrādātāju, radītu spēli, kas ar viņu laipnu atļauju tika iztulkota uz plašākām masām saprotamāku valodu un jau kādu laiku to bija iespējams iegādāties plašākai publikai.

Pati spēlē izceļas ar to, ka tā piedāvā visai interesantu koncepciju. Katrs kurš kādreiz ir spēlējis RPG(nenāk prātā kaut cik civils latviskojums) tipa spēles ir saskāries ar tur atrodamajiem daž ne dažādajiem ieroču, bruņu un citu brīnumu veikaliņiem. Recettear spēlētājam dod iespēju iejusties viena šāda veikaliņa īpašnieka ādā.

Street Fighter 4


Nezinu cik atbilstoši ir ievietot šo rakstu par Street Fighter 4 zem kategorijas j-games. Bet tas nebūtu tik svarīgi. Jautājums ir kāpēc es vispār šo spēli te pieminu un kā tā ir saistīta ar animi. Saikne ir pavisam vienkārša, spēle ielaidumu video ir ieturēti anime stilā un, ja es nekļūdos, šos ielaidumus ir zīmējusi Studio 4°C. Nevajag pārprast šis nebūs anime apskats, šoreiz patiešām tiks apskatīta datorspēle

Silent Hill 4: The Room

SilentHill04.jpgSilentHill05.jpegSilentHill06.jpeg
SilentHill01.jpgsilentHill02.jpgSilentHill03.jpg

Katrs īsts Horror žanra cienītājs ir noteikti spēlējis vai vismaz dzirdējis par Silent Hill spēļu sēriju. Visu cieņu spēles veidotājiem par pirmajām trīs daļām, bet šoreiz apskatīšu spēles ceturto daļu – Silent Hill 4: The Room.