Detectiv Conan live-action

konans un bratellas.jpgTai jauniešu daļai, kurai kā vienīgais anime resurs bija vai vēl joprojām ir vācu televīzijas kanāls RTL2, tad visticamāk garām nav palaists seriāls par mazo detektīvpuiku Konanu (jeb Detectiv Conan), kas nu jau sēriju ziņā apsteidzis tādu “smagsvaru” kā Dragonball Z.
Tiem, kam Konana vārds neko neizsaka, īsumā varu pateikt, ka tas ir serīāls par pusaugu puisi ar ģeniālām dedukcijas īpašībām, ko nelietīgā veidā, nelietīgi ļaunuļi ar tabletes palīdzību fiziski “pārvērta” par puišeli (iedomājieties – bij augums 1.70m, iemānīja tableti, tagad augums, teiksim 1.10m), bet nekādā veidā neietekmējot viņa prāta spējas. Ar pāris mahinācijām no viņa vecāku puses, Konans atkal mācās pamatskolā, kā arī pārvācas dzībovot pie vecāku paziņas un Konana pirmspārvērtību klasesbiedres tēva, kas tīras sagadīšanās pēc, arī ir detektīvs. Tā nu šī iespēja ļauj Konanam ar dažu hi-tech daiktu palīdzību likt lietā savas dotības un risināt vienu noziegumu pēc otra, jo Konans seko nāves nesējas tantes Flečeres pēdās un līķi kaudzēm kur vien viņš un viņa onkulis (dažreiz arī bez viņa sabiedrības) ierodas. Varbūt neizklausās pēc nekā īpaša, bet visa sāls slēpjas slepkavības veidos. Personīgi ir skatītas patsmit epizodes, un cik spēju atcerēties, nāves paņēmienu nav ne reizi atkārtojušies, un epizošu skaits jau pārsniedz 440! Nespēju vien beigt brīnīties par cilvēkiem, kas atbild par idejām – kas, kā, kur un kāpēc mirs, jo brīžam tiešām atliek vien nobrīnītie kā ko tādu vispār sacerēt.

Chokotto Sister, ep.1

Haruma Kawagoe  ir vienīgais bērns ģimenē. Bērnībā viņš ļoti vēlējās sev mazu māsiņu. Ap ziemassvētkiem viņa sapnis gandrīz piepildijās, bet notika negaidīta nelaime. Tajā pašā vakarā Haruma savā lūgšanā vēlējās lai viņas māte atkal atveseļotos un viņam būtu māsiņa. Gadiem paejot, Haruma aizmirsa šo vēlēšanos. Bet Santa gan ne. Kādos ziemassvētkos Haruma saņem dāvanu –…