Malice@Doll

MaliceDoll1.jpgMaliceDoll2.jpgMaliceDoll7.jpg
MaliceDoll4.jpgMaliceDoll5.jpgMaliceDoll6.jpg
Darbība norisinās pēcakolipses nākotnē, kad visa cilvēce ir izmirusi, un viss, kas ir palicis, tie ir roboti. Anime apskata dzīvības un nāves ideju, kas tiek realizēta caur galveno tēlu Malisi – prostitūti-robotu.
Pamestu, dīvainu seksuālo atrakciju parku apdzīvo dažādi roboti, tai skaitā prostitūtes-lelles. Bez klientiem, bez pakalpojuma sniegšanas un vienkārši neko nedarīšanas, lelles ir palikušas bezdarbībā un atslēgušās. Malise pamožas no sapņa un nespēdama vairs nevienu pamodināt, dodas klejojumā pa ēku. Pa ceļam Malise sastop visdažādākos robotus, kuri turpina pildīt tiem ieprogrammētos darbus. Viņa arī sastop Džo Administrātoru, kura uzdevums ir vadīt šo “organizāciju”. Viņš Malisei iesaka steidzami aiziet līdz meistaram, jo viņai ir konstatēti vairāki bojājumi.
Malise nevar atrast labotāju, bet tā vietā viņa atrod savdabīgu organismu, kurš izurbjas cauri Malises ķermenim un transformē viņu par cilvēku. Malise ir sajūsmināta par dzīvības sajūtām un pārsteigti atklāj, ka viņa spēj transformēt robotus dzīvos organismos, vienkārši noskūpstot tos. Lai arī Malise ir jauna un skaista sieviete, daudzi, kuriem viņa ir piešķīrusi dzīvību, nav paveicies, un transformējušies sirreālos daudzlocekļu kustoņos. Alise nezināja, ka līdz ar dzīvības iegūšanu, līdzi nāk arī sāpes un nāve. Alise to visu nolemj labot…