REDLINE

Šoreiz pastāstīsim par kādu notikumu, kas risinās kaut kur pavisam tālu – nenosakāmi tālā nākotnē, kurā cilvēki, līdzās citiem kosmosa iemītniekiem dažādos paskatos un izmēros, dzīvo tāpat, kā dzīvojuši līdz šim uz Zemes. Tehnoloģijas – tik augstu attīstītas, ka visi lielākoties pārvietojas ar antigravitācijas palīdzību, un pārvietošanās uz riteņiem izskatās gandrīz pilnībā nevajadzīga.

 

Par ko tad īsti runa? Ne tik daudz par augstām tehnoloģijām, cik par “REDLINE” – beznoteikumu ekstrēmajām autosacīkstēm, kas norisinās visas galaktikas mērogā.  Noteikums, protams, ir viens,- pirmajam sasniegt finiša līniju, bet bez tā dalībniekiem atļauts sacīkšu laikā izmantot jebkādus – tai skaitā arī negodīgus un/vai nāvējošus – paņēmienus, lai paceltu sevi augstāk par citiem, vai arī atbrīvotos no saviem konkurentiem. Jāpiebilst arīdzan, ka šie censoņi, ar retiem izņēmumiem, joprojām sacenšas ar riteņu palīdzību.

Zem tilta pamestais animeblogs atradis jaunas mājas

Kluss, piesnidzis vakars. Dodos mājup pēc kārtējās darba dienas. Vējš pār Daugavu varbūt nav tik stiprs, bet, kamēr šķērsoju Vanšu tiltu, paspēju nosalt. Zinot, ka pie Vecpilsētas robežas, blakus tiltam, ir degvielas uzpildes stacija, kurā var iegādāties karstus dzērienus un maizītes, nolemju doties turp, lai sasildītos. Te pēkšņi izdzirdu žēlabaini pīkstošas skaņas. Savādas ziņkārības mākts, ieklausos kārtīgāk, no kurienes tās nāk…