Jaunumi līdz 10.06.2013

Sākumā nelieli jaunumi, ko mēs ieviesām pašā blogā:
1. Kādā komentārā biedris zem vārda nezinitis reiz ieteica “Izveidot rakstu par anime kā tādu. Kādi žanri ko ietver, kas ir ova un tā tālāk.” Mums ideja iepatikās un izveidojām nelielu “Skaidrojošo vārdnīcu” uz kuru links atrodams slejā pa labi. Tā, protams, galīgi nav ideāla vai pilnīga. Galvenokārt salikām šķirkļus pēc tā, kas šajā blogā ir bijis vai varētu tikt kādreiz pieminēts, bet ja ir vēl kaut kas, ko vēlies, lai mēs to tur pievienojam vai palīdzam izskaidrot, droši raksti komentāros. :)
2. Tā kā novērojām, ka daži no jums vienkārši vēlas kādam kaut ko pastāstīt ārpus ierakstu tēmas. (spamot? :D ), kārtības labad izveidojām “ziņojumu dēli”. (Arī links slejā pa labi.) Tur Tu drīksti atstāt ziņas par gandrīz jebko, kas vispār šajā blogā iederas. Varbūt vēlies pastāstīt cik forša ir kāda anime vai manga, ko nesen esi atklājis? Varbūt vēlies pasūdzēties cik netaisni, ka autori nogalinājuši Tavu mīļāko čaru? Varbūt ir kādi ieteikumi mums, ko nenosakāmu iemeslu dēļ nevēlies uz e-pastu sūtit? Bet varbūt vienkārši vēlies padalīties ar kādu bildi vai YT video? (<-ar anime/manga/Japāna/etc. saistītu) “Ziņojumu dēlis” būs īstā vieta, kur to piespraust, ne pēdējais vai jebkurš cits nejauši izvēlēts ieraksts. ;)

Bet nu turpinām ar to, kas svarīgāks.

Anime

★ Ir parādījušās reklāmiņas decembrī gaidāmajai “Lupin III vs. Detective Conan The Movie“. Papildus informācija par filmu solās parādīties tuvākajā laikā žurnālā Shounen Sunday.

Touhou★ Radoša apvienība “Manpuku Jinja”, kas veltijusies uz Touhou projekta balstītas dōdžin-anime radīšanai, ir izlaidusi otro filmiņu ~Memories of Phantasm~ sērijā. DVD tika pārdoti Japānā kādā Touhou projektam veltītā pasākumā. Pagaidām citur nekur tas nav pieejams, bet, ja jūties gana spēcigs lasīšanā japāņu valodā, viņu oficiālajos kanālos NicoNicoDouga un YouTube tas ir pieejams bez ierunājuma. (iepriekš iznākusī pirmā daļa + jaunā – otrā)

★ Mangas žurnāla LaLa Jūlija numurā tika paziņots, ka kopā ar nākamo nummuru iznāks Natcume Yuujinchou OVA ar pilnīgi jaunu sižetu, kas nav bijis pat manga. DVD diskā būšot iekļauts ari balss aktieru apaļā galda sarunas.