Jaunumi janvārī

 

Anime

★ 2014. gada pavasara sezonā raidīs turpinājumu Yama no Susume, kas ilgs divu sezonu garumā, pa 15 minūšu sērijām.

Mushishi Tokubetsu-hen: Hihamukage, kura tika izrādīta 4. janvārī, kā plaši populārās anime Mushishi turpinājums, bija kā vēstnesis vēl vienam notikumam – seriāla jaunākajai sezonai, ar nosaukumu Mushishi: Zoku-shō, kuras raidīšana gaidāma šī gada pavasara sezonā. Jaunās sezonas veidošanā piedalīsies teju visa tā pati komanda, kas strādāja pie sākotnējā projekta.

★ 14-tais Dalailama personīgi devis savu svētību Osamu Tedzukas filmai par Budu Buddha 2: Osamu Tezuka no Buddha ~Owarinaki Tabi~ raidīšanai televīzijā, ko atzinis par lielisku iespēju paust pasaulei zināšanas par budismu un tā rašanos.

Sailor Moon★ Oficiālā Sailor Moon 20 gadu jubilejas mājaslapa vēsta, ka šī gada jūlijā tiks raidītas jaunās anime sērijas. Sākotnēji par tās izlaišanu tika paziņots 2012. gada vasarā, ar plāniem raidīt 2013. gada vasaras sezonā, tomēr to nācies aizkavēt. Sabiedrībā joprojām klīst baumas, vai tikai šis nebūs tikai anime rīmeiks, tomēr, izrādās, ka ne, ko atzīmēja arī anime producents Acutoši Umedzava (gādājis arī par Precure franšīzi), ka šis projekts nav jau esošās anime atgremojums, bet gan oriģinālās Naoko Takeguči mangas Bishōjo Senshi Sailor Moon adaptācija no nulles. Interesanti arī, ka jaunās anime režisors Munehisa Sakai (One Piece) atzinis, ka savulaik ar skaudību noskatījies uz pirmās Sailor Moon anime veidotājiem, jo tā tikusi radīta tajā pašā laikā, kad Sakai bija tikko aizsācis savu karjeru Tōei Animation, un pat iedomājies neesot, ka kādreiz tiks piedāvāta iespēja strādāt pie tik ietekmīga projekta. Jaunais režisors, par spīti visam, sola strādāt vaiga sviedros, lai sniegtu publikai gandarījumu. Jauno anime straumēs visā pasaulē, kur pieejams NicoNico.