Tokyo Ghoul √A

71777lSižets: Notikumi turpina norisināties mūsdienu Tokijā, kur lielākais ghoulu grupējums dod prettriecienu cilvēcei ar viņu jaunāko ieroci Kaneki Ken, pa pusei cilvēku, pa pusei ghoulu. Miesas kāru briesmoni, kurš noliedz savu būtību.

Sērijas: 12 (sērijas garums 24 min.)
Gads: 2015
Žanrs: Action, Mystery, Drama, Horror, Supernatural, Psychological, Seinen
Info: MAL

Mēģinājums sagaidīt no otrās sezonas kādas izmaiņas vai kaut ko labāku ir beidzies ar klaju vilšanos. Trūkst vārdu, lai aprakstītu pilnīgi visu ko mums sagādāja šīs anime veidotāji. Ja pirmā sezona noslēdzās ar lielu jautājuma zīmi, tad protams, ka otrajai būtu jābeidzas tā pat, tas taču ir pašsaprotami, vai ne? Tas varētu apzīmēt to, ka pastāv kāds plāns par trešo sezonu, cerēsim, ka viņa nebūs tik bezgaumīga, bet tomēr neskriesim laikam pa priekšu, kamēr nekas vēl nav zināms. Jāņem vērā, ka manga vēl turpina iznākt.

Pats stāsts un tā doma, varbūt, nav nemaz tik peļama, ja vien domu graudi nebūtu izsijāti caur sietu un pārpalikumi salikti kopā, un pasniegti kā gatavs produkts, kas šo animāciju vairāk pārtaisa par tumšu gaļas kautuvi ar simtiem nogalinātu cilvēku un briesmoņu. Paši varoņi ir pasniegti diezgan vajā formā, vismaz var nedaudz nopriecāties, ka par viņiem ir sniegta kaut neliela informācija sēriju gaitā, lai gan aizmirstot pašu galveno. Kaneki tika atstāts novārtā un praktiski galvenais varonis, otrajā sezonā, nesniedza nekādu atdevi parādoties tikai sākumā, lai izrādītu savas jaunās spējas.

Starp visu šo, īstenībā, varēja atrast arī kādu patiešām labu un dramatisku momentu, lai gan tas nevilkās ilgi.
Iesaku noskatīties pašiem un izvērtēt visus plusus un mīnusus.

Pieminēšu to, ka man personīgi iepatikās pats animācijas stils (Ghoulu maskas/Kaneki pirkstu krakšķināšana), kā arī anime Opening un tā dziesma.

Ar nepacietību gaidu Jūsu viedokli komentāros.

Ar Jums kopā bija, TheJacket

 

8 0
facebooktwittergoogle_plus

3 thoughts on “Tokyo Ghoul √A

  1. Cienīgs pirmās sezonas turpinājums. Kā gan mums to vajadzēja! Priekš pirmās sezonas cauruma aizbāšanas derētu praktiski jebkas.
    Es Tokijas Guli redzu kā tīru fentesī seriālu, sižets un visums ir viens liels caurduris. Par seriālu nevar un nevajag spriest nopietni, un uzreiz tas kļūst stipri baudāmāks, jo stils un dizains tiešām nav slikti.
    Beigu beigās es varu ieteikt noskatīties šo seriālu, vai vismaz pamēģināt to izdarīt. Lai gan no tā nav ieteicams gaidīt kaut ko dižu.

  2. Teicams seriāls. Otrā sezona nemaz neatpalika no pirmās un izskatās ka varētu būt sižeta turpinājums(mangu nelasu, tāpēc nevaru spriest). Asinis tek aumaļām, bet ir arī drāma, nav tukšs slash. Kaut kur ir aizķērusies Attack on Titan turpinājums, to es gaidu ar lielāku nepacietību. Saldo “brālīšu” loli seriālu cienītājiem protams nepatiks tik daudz vardarbības. Btoom arī nesagaidīju turpinājumu, laikam loli japānā ir kulta statusā un citādas animes nereitingojas.

  3. man kkā liekas ka manga beidzās tajā pašā vietā un autors jau strādā pie spinoffa kurš apskata tēmu pāris gadus velāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.