“Hamatora” un “Re: Hamatora”

20140223111516!Hamatora_The_Animation_Promotional_Image61849030ff063efbe3db1967e784cca81403722479_full

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sižets:  Minimum ir, pagaidām, neizskaidrota parādība, kas parādās ļoti reti. Tā cilvēkam dod superspējas un šos ar superspējām apdāvinātos cilvēkus sauc par Minimum Holder.

Notikumi norisinās Japānas pilsētā Jokohamā (Yokohama), kur Nice un Murasaki darbojas kā privātdetektīvu duo Hamatora. Viņi nodarbojas ar dažādiem darbiņiem, kas, diemžēl, nenes lielus ienākumus. Vairākās lietās, ko Hamatora izmeklē, vainīgais izrādās Minimum Holder un detektīvu duo sāk saprast, ka visas šīs lietas ir savā starpā saistītas.

Sērijas:  12 + 12 (24 min)
Gads:  2014
Žanrs:  Comedy, Mystery, Shounen, Super Power
Info: MAL S1 un S2

Šī anime ir Yukino Kitajima un Yūki Kodama mangas adaptācija. Manga, 2013. gadā, tika publicēta žurnālā Young Jump. Televīzijas pirmizrāde Hamatora The Animation notika 2014. gada janvārī kanālā TV Tokyo.


 

Hamatora-image-hamatora-36686378-1024-633Tātad, anime mani nedaudz pāsteidza ar savu raksturu. Tajā pietika gan joku, gan gana nopietnu gabalu. Pats sižets nedaudz atgādina amerikāņu X-Men komiksus, bet japāņu izpildījums ir jūtami labāks. Darbs nav izteikti oriģināls, bet ar savu odziņu, kas bija arī iemesls, kāpēc šīs anime pirmo sezonu noskatījos pa vienu nakti. (Vai tas, vai arī garlaicība)

Animācijas stils un grafika bija teicami izstrādāta un neradīja nekādas šaubas vai neapmierinātību. Man ļoti patika, ka anime bija jūtami krāsaina, ja noskatīsieties, sapratīsiet ko es ar to domāju. Bija patīkami, ka cenzūra šai anime nebija tikusi klāt un asinis plūda bez melniem kvadrātiem pa virsu. Cīņas ainas bija baudāmas un aizraujošas.

Kas attiecas uz otro sezonu, atkal, biju patīkami pārsteigts. Otrajā sezonā tikai aizpildīti visi sižeta caurumi un tika sniegtas atbildes uz jautājumiem, kuri parādījās pēc pirmās sezonas noskatīšanās. Kad biju pabeidzis skatīties otrās sezonas pēdējo epizodi, šķita, ka nobeigums ir ideāls. Ko es ar to domāju? Elementāri Vatson! Kad beidzās epizode, sajūta bija, ka anime, patiešām, ir beigusies. Daudzi anime seriāli beidzas tā patiešām nebeidzoties un atstāj skatītāju neapmierinātu. Tas gan neattiecas uz Re: Hamatora, jo šeit sērija baidzas un tas arī ir viss.

Nu ok, vairāk Tevi negarlaikošu, vienmēr jūsu – Coffee

5 0
facebooktwittergoogle_plus

Leave a Reply

Your email address will not be published.