Top 10 Anime Swordsman

12

Vairogs, restes, kalns un pat dievi nespēj apturēt šos karotājus.(karotāji -šajā gadījumā swordsman, mums vajadzētu izdomāt labāku vārdu latviešu valodā)

Untitled
Viņi ir stipri, ātri un nezina ko nozīmē padoties, tāpēc, ja tomēr gadās viņus satikt, labāk nešķērso tiem ceļu. Desmitnieku sagatavoju pēc saviem priekšstatiem un prasībām. Izdomāju liekvārdībā nepalaisties, tāpēc par katru paukotāju sniedzu tikai nelielu aprakstu. Ja neredzi šeit savus favorītus pastāsti par tiem komentāros.
Šis raksts var saturēt spoilerus!

10.

Gintoki Sakata (Gintama)

Desmitnieku iesākam ar šo zobenu cīņas ekspertu. Lai arī izskatās un uzvedās viņš nenopietni, būtu kļūda Gintoki-san par zemu novērtēt. Paša izdomātais un pilnveidotais cīņas stils liekas nomācoši dominējošs pretiniekam. Un ne tikai iemaņas ar zobenu viņu ierindoja šajā desmitniekā. Lai izvairītos no liekas asins izliešanas Gintoki-san izmanto koka zobenu. Nekādu spožu burvestību vai pārdabisku spēku – tīra tehnika un gribasspēks.

 

9.

Kenshin Himura (Ruroni Kenshin)

Mazliet vieglprātīgs un vienkāršs puisis, bet nenoliedzami prasmīgs ar zobenu. Agrā jaunībā pazaudējis ģimeni viņš dusmas pārvērš talantā ar zobenu. Lai arī kādas tehnikas un paņēmienu pretinieks izmanto, puisis reaģē laicīgi, gūstot pārsvaru un, beigās, uzvarot. Kenshin uzvar visus pretiniekus izņemot vienu.

 

8.

Ichigo Kurosaki (Bleach)

Manā virzienā lidotu akmeņu jūra, ja es šajā sarakstā neiekļautu šo populāro čali ar melno zobenu. Viņa dzīvesstāstā ir tik daudz pārsteigumu un strauju pārmaiņu, ka jābrīnās par Kurosaki-kun spēju ar to visu tikt galā. Viņam nepārtraukti ir jāpārvar dažādi šķēršļi, un kad liekas, ka nu jau būs viss.. Figa! Nākamais sarežģījums, nākamais pretinieks. Likās, ka viņa cīņas nekad nebeigsies, bet, par laimi (vai dažiem – par nožēlu), nekas nav mūžīgs. Kāpēc es nevēlējos iekļaut viņu sarakstā? Elementāri Vatson! Mana sākotnējā ideja bija šo topu taisīt par zobenu pavēlniekiem (nē?) bez superspējām, bet nācās šo ideju atmest.

 

7.

Mugen & Jin (Samurai Champloo)

Divi polāri pretstati, gan cīņas mākslas ziņā, gan uzvedībā. Nenoliedzams ir fakts, ka abi kopā ir teju neuzvarami. Viņu personības un savstarpējās attiecības, nenoliedzami, ir unikālas. Bet neko mazāk arī nevar gaidīt no autora, kas mums deva Cowboy Bebop.

 

 6.

King Bradley (Full Metal Alchemist)

Pavisam savāds tipiņš, neskatoties uz viņa nesamērojamo spēku kaujas laukā, viņa uzvedība ir amizanta un bieži mulsina viņa padotos. No mazotnes trenēts nogalināt un vadīt armijas, šķiet ievērības cienīgi, ka viņš sasniedz tik daudz kā personība un pat skatoties nāvei acīs neatkāpās no saviem ideāliem.

 

5.

Killer Bee (Naruto) Yo!

Pozitīvs, repu mīlošs, blonds onkulis, kas varētu kalnu pāršķelt ar vienu kustību. Pat es kā cilvēks, kurš Neskatās Naruto, zinu par leģendāro Killer Bee. Šaubos, ka man būtu jāmin kas vairāk šajā sakarā. Yo!

 

4.

Zaraki Kenpachi (Bleach)

Vēl viens Bleach personāžs. Lai arī viņš dzīvo pasaulē, kur apkārtējie cīnoties izmanto Zanpaktou spēku, Kepachi izmanto savu, brutālu spēku, kas viņu atšķir no pārējiem par gaismas gadiem. Viņa vieta šajā sarakstā ir neapstrīdama.

 

3.

Kirito (Sword Art Online)

Nu, ja šajā sarakstā ir superspējas, tad kāpēc gan neiekļaut Kirito-kun. Savā pasaulē (SAO) viņš ir neuzvarēts. Ātrums, tehnika un stratēģija viņu ir nogādājusi šajā sarakstā. Un protams arī tas, kas nav izdevies lielākajai daļai zobenu izmantojošo personāžu dažādās anime – viņš dabūja meiteni.

 

2.

Roronoa Zoro (One Piece)

Stiprākais pasaulē! Tik vienkāršs un neizpušķots mērķis padara Roronoa par Goda viesi mūsu sarakstā. Un protams pa ceļam viņš palīdz savai komandai un bezpalīdzīgajiem. Jo stiprāks pretinieks, jo ar lielāku prieku viņš cīnās.

 

1.

Guts (Berserk)

Guts! Un patiesi, šim čalim ir iekšas. Šķiet no visa saraksta viņš ir mocīts, sists un uzšķērsts visvairāk. Bet, lai ko arī dzīve viņam nesviestu sejā, Guts izdzīvo un pie viena nokrāso zemi, debesis un jūru sarkanu. (Ar asinīm nevis guašām, ja nesapratāt.) Un, lai jūs kaut mazliet izprastu viņa sāpi, iesaku noskatīties zemāk esošos video.

Rakstu sagatavoja vienmēr Jūsu, 

8 1
facebooktwittergoogle_plus

5 thoughts on “Top 10 Anime Swordsman

  1. Domājams varētu iebāzt Rjuko no Kill la Kill – nu zobens tak viņai bija?!

  2. Hmm, neesmu šo anime skatījies, varbūt noskatīšos un manas domas par “topu” mainīsies.. ><

  3. Viņa cīnās, lai novērstu drēbju dominanci pār pasauli. Pats pa sevi, ka tas ir jādara kailai ar gigantiskām šķērēm rokās.

  4. šķēres nav zobens :( , bet ja runātu par zobenveidīgiem ieroču vicinātājiem, tad Rjuko derētu.
    Diezgan labs pretendents arī būtu Satsuki. Kautvai tapēc ka viņa lietoja katanu.
    Turpinot random domas:ja runājam par zobenveidīgu ieroču vicināšanu tad pusi no šī topa aizņemtu soul eater casts, bet pirmajā vietā būtu Koto no Kyousougiga.

Leave a Reply

Your email address will not be published.