Vai garāks ir labāks? Plastic Nee – San

 
  Ikdienā, pārsvarā, apspriežam visas lielās, 10 reizes redzētās un episkās animes, otrajā plānā parasti atstājot tieši šīs īsās, un ne vienmēr sliktākās animes. Ja mērķis ir sevi izklaidēt pie ārsta vai skolā, pusdienojot, guļot gultā vai klausoties cilvēku stāstos par to kā Sword Art Online ir pasaules labākā anime, tad šī rakstu sērija būs tieši tev.

Sižets:

  Sižets ir tieši tik plašs, cik plašu to var sagaidīt no 30 minūšu animes. Stāsts ir par 3 meitenēm no modeļu veidošanas pulciņa. Pārējo veido sarunas, tikpat dīvaini cilvēki un neizskaidrojami notikumi viņām apkārt.

Sērijas: 12 (2min)
Gads: 2011
Žanrs: Comedy, Ecchi
Info: MAL

Anime veidota pēc identiska nosaukuma mangas, kuras saturs ir tieši tikpat amizants.


 Sāksim ar to, ka šī ir īsa anime, kas kopumā aizņems tikai 30min no jūsu vērtīgā laika.  Viena no komēdiju žanra animēm, kuras pamatā ir tikai un vienīgi tīra komēdija, kas, protams, nozīmē galvenā stāsta līnijas neesamību. Bet šoreiz tas nespēlē lielu lomu. Īsumā šo varētu salīdzināt ar komēdiju šovu, kurā ir dotas 2min laika izstāstīt joku un viss laiks tiek koncentrēts vienīgi tam. Nekā lieka, nekā sarežģīta.

 Lai gan īss stāsts, tomēr kopš pirmās sērijas ir skaidras tēlu savstarpējās attiecības un personības iezīmes, un savā ziņā ir iespējams tiem pieķerties. Joki ir ļoti anime stilā ar pamatīgu wtf piesitienu, un, protams, nepieciešamo ecchi dienas devu. Vairākas ainas un  teksti ir manāmas parodijas par anime klišejām.

Ko vēl var vēlēties? 30 minūtes tīras izklaides ar humoru un zīmētām pēcpusēm  + visas sērijas ir pieejamas vienā, jaukā youtube video. Nepietika ar šo? Brauc dziļāk youtube. Izcils sākuma punkts, lai atrastu vēl un vēl līdzīga stila video un beigās jau visiem ir zināms cik stundas paiet, un tad attopamies dīvainajā internet daļā, skatoties hentai un tentacles spāņu valodā. Vienīgais, ko gribētos ir turpinājums, vai vismaz garākas epizodes, bet varbūt tieši humora koncentrēšana ir tas, kas Plastic Nee-san padara tik labu.

Ieliec +, ja tev patika mans raksts.
Atstāj viedokli komentāros un pastāsti draugiem par animeblog.lv!

8 0
facebooktwittergoogle_plus

5 thoughts on “Vai garāks ir labāks? Plastic Nee – San

  1. Īss, taču nekā netrūks. Ar šādiem seriāliem īsums bieži liecina par izdarītiem kompromisiem, nogrieztiem stūriem. Tādam īsam komēdij seriālam kā Teekyu nav ne vainas, taču tas tiešām ir mazbudžetnieks. Savukārt Plastic Nee – San varētu arī būt pilntiesīgs 12 epizožu seriāls. Man 30 min garums iet pie sirds, tas vairāk ir pluss nevis mīnuss. Vājprāta deva saņemta, vairāk nav ko prasīt no seriāla.

  2. No otras puses, ir cilvēku suga kurus praktisku iemeslu dēļ kaitina īsas sērijas xD

    Jebkurā gadījumā šis mazliet atsauca atmiņā I can’t understand what my husband is saying.

Leave a Reply

Your email address will not be published.